HİZMETLERİMİZ

Yapılan araştırmalara göre günümüz tüketicilerinin büyük çoğunluğu mevcut markaların 3’te 2’sinin gelecekte varlığını sürdürüp sürdüremeyeceğini önemsemiyor.

Markaların gelecekte varlıklarını sürdürebilmeleri açısından, tüketiciler nezdinde bir anlam ifade etmesi ve güven oluşturmaları gerekiyor.

Tüketiciler her gün yüzlerce reklam mesajıyla karşılaşırken neden sizin mesajınızı alsın?

Biz Ruberu olarak markanız için etkili bir görsel iletişim vadediyor, tüketiciler nezdinde anlamlı bir değer olmanız için çalışıyoruz.

Görsel iletişim alanında 4 ana kategoride hizmet vermekteyiz.

MARKALANDIRMA

MARKALANDIRMA

Logo ve kurumsal kimlik tasarımı, katalog ve broşür tasarımı, matbu evrak tasarımları, faaliyet raporları gibi çizgi altı olarak bilinen tasarım hizmetleri veriyoruz.

REKLAMCILIK

REKLAMCILIK

Çizgi üstü olarak bilinen belli bir strateji dahilinde 360 derece marka hedefine uygun pazarlama faaliyetleri hazırlıyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA

DİJİTAL PAZARLAMA

Günümüzün olmazsa olmazlarından dijital pazarlama faaliyetleri olarak websitesi, mobil uygulama hazırlama, internet reklamcılığı gibi alanlarda dijital hizmetler sunuyoruz.

GÖRSELLEŞTİRME

GÖRSELLEŞTİRME

Fotoğraf çekimi, illustrasyon hazırlama, tanıtım-reklam filmi hazırlama ve post-prodüksiyon alanlarında hizmet veriyoruz

Siz de markanız için yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız lütfen fiyat teklifi alınız. TEKLİF AL