MARKALANDIRMA

Harward Üniversitesi’nin yaptığı bir araştırmada aynı ürün; bir durumda güçlü bir şekilde markalaştırılırken, diğer bir durumda hiç bir marka unsurunun uygulanmadığı haliyle tüketiciye sunulmuştur.

Araştırmaya göre tüketicilerin davranışları sonucunda markalandırılan ürünün %50 daha fazla getiri sağladığı görülmüştür. Bu bizlerin uzunca zamandır bildiği, tüketicinin markayla kurduğu bağın göstergesidir.

Tüketicinin markalarla kurduğu bu bağın güçlenmesiyle tüketicinin markayı sahiplenmesi, bu markaların özelliklerini ve önerdiklerini kendileriyle özdeşleştirerek algılamasına yol açıyor.

Günümüz ekonomik sisteminde şirketlerin hayatlarına devam edebilmeleri için marka olmaları; marka olabilmek için de iletişim faaliyetlerini büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Markanızı temsil eden logodan ambalaja, faturadan promosyon malzemesine tüm işleriniz markanızın elçisi konumunda olacağından dolayı dikkatle ele alınmalıdır.

Bizler markalandırma çalışması yaparken tasarım anlayışını, yerelin şartlarıyla sentezleyip, müşterilerimiz için maksimum faydayı amaçlıyoruz. Yerel tüketiciyi iyi biliyoruz; müşterilerimizin kendi müşterileriyle en doğru “deneyimi” kurmalarını sağlıyoruz.

Markalandırma kategorisinde verdiğimiz hizmetler
Marka stratejisi ve konumlandırması

MARKA STRATEJİSİ VE KONUMLANDIRMASI

Marka isminden başlayıp, markanızın hedefe uygun konumlandırılması, nasıl bir rotada yoluna devam etmesi gerektiği konusunda danışmanlık veriyoruz.

Kitap Dergi Tasarımı

KİTAP & DERGİ TASARIMI

Yayın disipline uygun bilgiyi en verimli bir şekilde aktarmak için grafik tasarım yapıyoruz.

Broşür Katalog

BROŞÜR & KATALOG

Ürünlerinizin etkili bir şekilde müşterinize anlatılması ve en hızlı şekilde geri dönüşüm alınabilmesi için üzerine düşünülen, zihni yönlendiren bir katalog, broşür grafik tasarımları sağlıyoruz.

Promosyon, Merchandising (CRM)

PROMOSYON, MERCHANDISING (CRM)

Müşterilerinize hediye edeceğiniz promosyon ürünlerini hem hazırlayabiliyor hem de doğru ürünü seçmek için danışmanlık veriyoruz.

Mekan Bilgilendirme Grafiği

MEKAN BİLGİLENDİRME GRAFİĞİ

Mekanların da bir kimliği vardır, iş merkezlerinden havaalanlarına mekanların hem verimli kullanıması hem de bir kimliğin sunulabilmesi için mekan bilgilendirme tasarımı hazırlıyoruz.

Ambalaj Etiket

AMBALAJ & ETİKET

Müşterinizin ürününüze dokunduğunda istediğiniz algıyı maksimum seviyede sağlamak için markanızın kıyafeti olan ambalaj veya etiket tasarımlarınızı sunuyoruz.

Diğer Grafik Tasarım Hizmetleri

DİĞER GRAFİK HİZMETLERİ

İşimizin sınırları çok geniş ancak markanızın her an ihtiyacı olabilcek tüm grafik tasarım hizmetlerini veriyoruz.

SİZ DE MARKANIZ İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPMAK İSTİYORSANIZ HEMEN BAŞLAYALIM! BİZE ULAŞIN

HİZMETLERİMİZ

REKLAMCILIK

REKLAMCILIK

Çizgi üstü olarak bilinen belli bir strateji dahilinde 360 derece marka hedefine uygun pazarlama faaliyetleri hazırlıyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA

DİJİTAL PAZARLAMA

Günümüzün olmazsa olmazlarından dijital pazarlama faaliyetleri olarak websitesi, mobil uygulama hazırlama, internet reklamcılığı gibi alanlarda dijital hizmetler sunuyoruz.

GÖRSELLEŞTİRME

GÖRSELLEŞTİRME

Fotoğraf çekimi, illustrasyon hazırlama, tanıtım-reklam filmi hazırlama ve post-prodüksiyon alanlarında hizmet veriyoruz