REKLAMCILIK

REKLAMCILIK alanında hergün yüzlerce reklam mesajına maruz kalınan günümüz dünyasında markaların mesajlarını oluştururken tüketiciyle ilişki kurabilmek için; tüketiciye yakın durabilmesi, onlarla duygusal bir bağ kurabilmesi gerekmektedir. Bu bağlamda biz müşterilerimize sektördeki deneyimimiz ve yeteneklerimizle maksimum faydayı getirmeyi amaçlıyoruz.

ANALİZ

Müşterilerinizin, potansiyel müşterilerinizin kimler olduğunu çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Yapacağınız iletişim faaliyetlerin başarıya ulaşmasında strateji en önemli faktörlerden birisidir.

FİKİR

İnsanların dikkatini çekebilmek için sıradan olmayan şeyler yapmanız gerekmektedir. Monotonluğun dışına çıkamazsanız harcadığınız medya bütçelerinin hiç bir anlamı kalmaz.

RUBERU olarak marka stratejinize uygun, hedef kitlesi iyi analiz edilmiş, yaratıcı, estetik ve etkili reklam kampanyaları hazırlıyoruz.

Marka olmanın bir yolculuk olduğuna inanarak tüketiciler gözünde vazgeçilmesi zor bir marka olmanız için çalışıyoruz.

Reklamcılık kategorisinde verdiğimiz hizmetler
360 derece Reklam Kampanyası

360° REKLAM KAMPANYASI

İyi fikri iyi bir şekilde anlatmakta önemlidir. Mesajı mecraları tek bir mecra gibi kullanıp radyoda duyulanı açıkhavada görünenle birleştirip ya da gazetede görüneni internet sitesinde ki bir bannerla birleştirip mesajın maksimum bir şekilde verilmesini amaçlıyoruz.

Açıkhava Reklamcılığı

AÇIKHAVA REKLAMCILIĞI

İnsanların önünden 4-5 saniye geçip gittiği açıkhava mecraları için iş tasarlarken size maksimum faydayı sağlamak için çalışıyoruz.

Basın ilanları

BASIN İLANLARI

Yayının ruhuna uygun, yayının içinde silinip gitmeyen mesajınızı verimli bir şekilde anlatan ilan tasarımları hazırlıyoruz.

TV Radyo reklamı

TV & RADYO REKLAM

En etkili mesaj anlatma yolu olan video ve radyo reklamlarınızı mecranın ruhuna uygun bir şekilde hazırlıyoruz.

İnteraktif Mobil Reklamcılık

İNTERAKTİF / MOBİL REKLAMCILIK

Dijital çağın ruhuna uygun gerek doğru teknik gerekse doğru tasarımı kullanıp mesajınızı müşterilerinize aktarmanızı sağlıyoruz.

Viral Reklamcılık

VİRAL REKLAMCILIK

Viral etkisi içerisinde markanızın yayılması için strateji geliştirip uygulamaya sokuyoruz.

Private Marketing

PRIVATE MARKETING

Dar kitleler için etkili iletişim faaliyetleri hazırlıyoruz.

SİZ DE MARKANIZ İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPMAK İSTİYORSANIZ HEMEN BAŞLAYALIM! BİZE ULAŞIN

HİZMETLERİMİZ

MARKALANDIRMA

MARKALANDIRMA

Logo ve kurumsal kimlik tasarımı, katalog ve broşür tasarımı, matbu evrak tasarımları, faaliyet raporları gibi çizgi altı olarak bilinen tasarım hizmetleri veriyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA

DİJİTAL PAZARLAMA

Günümüzün olmazsa olmazlarından dijital pazarlama faaliyetleri olarak websitesi, mobil uygulama hazırlama, internet reklamcılığı gibi alanlarda dijital hizmetler sunuyoruz.

GÖRSELLEŞTİRME

GÖRSELLEŞTİRME

Fotoğraf çekimi, illustrasyon hazırlama, tanıtım-reklam filmi hazırlama ve post-prodüksiyon alanlarında hizmet veriyoruz