kurumsal-kimlik-tasarimi

TURKISH AIRLINES “SCIENCE EXPO” LOGO ve İMAJ TASARIMI

Turkish Airlines Science Expo etkinliğinin Logo tasarımını hazırladık. Tasarladığımız logo ile Science Expo etkinliği için çeşitli imaj tasarımları da hazırladık.

Kikoya Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markayı Tanıyalım; Kikoya renkli bir ürün skalasına sahip, kaliteli ve şık bir peştemal markasıdır. Amaç ? Logo tasarımında ki amacımızı markanın bir peştemal markası olduğunu, doğrudan belli etmeyerek, Modern bir logo tasarlamaktı. Sorun Neydi? Peştemal denildiğinde plaj kültürünü yansıtabilmek adına algıyı genişletmek. Süreç ? Peştemalin günümüzde plaj kültürü ile hızlı bir şekilde bağdaşması, insanların havludan […]

Globteks Kurumsal Kimlik Tasarımı

Öne çıkan özellikleri Güven, Kalite ve Netlik olan Globteks’in; bu özelliklerini vurguladığımız kurumsal kimlik tasarımıyla, marka kimliğini baştan aşağıya yeniledik.  

Yedek Parçacım Kurumsal Kimlik Tasarımı

Online oto yedek parça tedarikçisi Yedek Parçacım markasının kurumsal kimlik tasarımını hazırladık. Marka kimliğini oluştururken hız, güvenilirlik ve ürün çeşitliğini vurguladık.

“Bu İşte Bilim Var” Kurumsal Tasarımı

Coşkunöz Holding’in sosyal sorumluluk projesi olarak düzenlediği “Bu İşte Bilim Var” etkinliğinin kurumsal tasarımlarını hazırladık.

Kurumsal Kimlik Tasarımı | Serpa İnşaat

Serpa İnşaat’ın kalite ve estetik anlayışını yansıtan kurumsal kimlik tasarımı hazırladık

Al Buraq

Serhat İnşaat

Serhat İnşaat için yepyeni bir kurumsal kimlik tasarımı yaptık.

İndeteks

İndeteks İnşaat için yepyeni bir kurumsal kimlik tasarladık. Tasarım modern ve şık çizgilerle çağımızın gerekliliklerini karşılıyor.

Al Rıza Construction

Greeny Energy

Rüzgar enerjisi depolama tesisleri bulunan Greeny Energy için modern ve şık bir logo tasarımı yaptık. Aynı zamanda tüm kurumsal kimlik elemanlarının uygulamasını da gerçekleştirdik.

Zeno Yapı

Zeno Yapı detaylı kurumsal kimlik tasarımı yapıldı.

Aliden Home Collection

Aliden Home Collection için kurumsal kimlik tasarımı yaptık. Modern ve ergonomik olarak düşünülen logoda, ev tekstili ürünlerinin çeşitliliğini yansıtmak için bir çok renk birarada kullanıldı.

Loading Kurumsal Kimlik Tasarımı

Video prodüksiyon ve kapalı devre yayın sistemlerinde uzman “Loading” için markanın yaratıcı dünyasını yansıtan logo ve kurumsal kimlik tasarımı hazırladık.