tasarım

TURKISH AIRLINES “SCIENCE EXPO” LOGO ve İMAJ TASARIMI

Turkish Airlines Science Expo etkinliğinin Logo tasarımını hazırladık. Tasarladığımız logo ile Science Expo etkinliği için çeşitli imaj tasarımları da hazırladık.

BUSKİ Maskot Tasarımı

Buski için Maskot Tasarımı Yaptık. Markayı Tanıyalım; Buski, Bursa Sular ve Kanaliyazsyon İdaresi’dir. Amaç ? Küçük çocuklarda ki su kullanım alışkanlıklarına yönelik bir bilinçlendirme çalışmasıdır. Sorun Neydi ? Yeni nesilin rahat yaşam standartlarının sağlamış olduğu alışkanlıklardan dolayı israfa daha açık olmaları. Suyun ne kadar önemli ve kıymetli olduğunun farkında olmamaları. Süreç ? Çocuklara ulaşmak için […]

“Bu İşte Bilim Var” Kurumsal Tasarımı

Coşkunöz Holding’in sosyal sorumluluk projesi olarak düzenlediği “Bu İşte Bilim Var” etkinliğinin kurumsal tasarımlarını hazırladık.

Serhat İnşaat

Serhat İnşaat için yepyeni bir kurumsal kimlik tasarımı yaptık.

Altınçağ’da Bilim Sergisi

Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi tarafından hazırlanan “ALTINÇAĞ’DA BİLİM” sergisinde bulunan ürün ve düzeneklerin fotoğraf çekimi yapıldı.

Ruberu Palace

Akcan Yapı’nın Bursa’nın merkezinde yaptığı projesi Ruberu Palace için A’dan Z’ye kampanya tasarladık. Kurumsal kimlik, sloganlar, katalog tasarımı, outdoor reklam uygulamaları, proje 3d panorama, 3d iç mekan görselleri başta olmak üzere tüm reklam çalışmalarını gerçekleştirdik.

Greeny Energy

Rüzgar enerjisi depolama tesisleri bulunan Greeny Energy için modern ve şık bir logo tasarımı yaptık. Aynı zamanda tüm kurumsal kimlik elemanlarının uygulamasını da gerçekleştirdik.